Hakkımızda

2015'den Beri

Estaş Çelik Boru San. Tic. A.Ş.

Image link

Bizi Tanıyın

Estaş Boru her zaman müşterilerinin yanında olmuştur. Biz kimiz?, Vizyonumuz nedir? Firma politikamız nedir? Tüm şeffaflığımızla bizi tanıyın.
Güven
Kalite
Hız
Küresel Hizmet
Zamanında Teslim

Bizi merak ediyorsun? Başlıklarımıza bakın

ESTAŞ ÇELİK BORU, 2014‘te Bursa – Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır. Dikişsiz çelik çekme, soğuk çekme, özel toleranslı boru, profil, sanayi ve tesisat boruları, hadde, dolu malzeme vb. ürünlerde piyasaya nazaran geniş yelpazemizle toptan ve perakende satış yapmaktayız. Müşteri taleplerini doğru ve en hızlı şekilde karşılama, istenilen her ölçüde malzeme kesimi ve fark yaratacak hızda nakliye hizmeti ile sanayi, otomotiv, makine sektörlerinde ki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her geçen gün müşteri portföyümüze bir yenisini ekleyerek yükselişimize hız kesmeden devam ederek, müşterilerine hizmetin en iyisini şiar edinmiş bir firma olarak, dinamik ve deneyimli kadromuzla yanınızdayız ve her an olmaya devam edeceğiz.

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak ve müşterilemizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Müşteri beklentilerini her defasında ,zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı ,estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı etik değerleri olan müşteri odaklı çözümlere önem veren sosyal sorumluluk sahibi bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek,sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve perfonsmanslarının geliştirilmesini sağlamak
Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek ,aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
Yeniliklere açık olmak ,son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak ,
İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak ,
Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmektir.

bisan
ege boru
louis vuitton
antaş boru
konya boru
simer
egn

0

Grup şirketimiz

Güçlü partnerlerimiz her zaman müşterlerinin hizmetinde.